AMACIMIZ

Amacımız bilimsel metod ve sanatsal yaklaşımı maksimum seviyede kavrayıp bunlardan elde ettiğimiz özelliklerle ilk aşamada dünya standartlarında ve sonra dünya standartlarından da ileride ürünler ortaya koymaktır.

Ütopik görünen bu amacın aslında çok yakınında olduğumuzu teknolojinin en önemli parametrelerinden birinin insanın kendisi diğerinin metod olduğunu ve insan ve metodu geliştirmenin direk teknolojiyi geliştirmek anlamına geldiğini net olarak gözlemleyerek biliyoruz.

PRENSİPLER

Gerçekçilik

Gerçekçilik bir dizi kavramı içine alır. Gerçekçiliğin özü, evrenin insan tarafından çözülebilmiş kanunlarını görmezden gelerek yoluna devam etmemektir. 

İddiacı değiliz. İnsanlar hedeflerini net bir şekilde sıralayanı iddiacı olarak algıyabilir. Gerçekleştirilmesi mümkün net hedeflerimiz var. Bunların adımları bellidir. Her bir adım geçildiğinde hedefe bir adım daha yaklaşılmış olur.

Bir X problemi için toplantı yapıp, üç saat onunla ilgili olmayan a,b,c üzerinde konuşmak X'i çözme yolunda mesafe aldırmaz.

Yeryüzünde hatasız kod yazan firma yoktur.

Motivasyon madde gibi gerçektir. Motivasyonu olmayanın randımanı çok düşük olur.

Buna benzer gerçeklerin farkında olarak yolumuza devam etmeliyiz.

Teoriyi Pratiğe Dökme

Kaliteyi arttırma, işleri daha iyi yapma, daha iyi program yazma, daha iyi hizmet sunma adına yazılmış, pratiğe dökülmüş ve başarı elde edilmiş yöntemleri sadece incelemekle ve biz de bunu uygulayacağız demekle kalmayıp gerçekten uygulama.

ÇALIŞMA ALANLARI

  • Window,Linux Tabanlı Yazılım Projeleri
  • Netsis Entegre Muhasebe, ERP Yazılım Çözümleri
  • Endüstriyel Kontrol Yazılımları
  • Web Tabanlı Çözümler

Ürün Geliştirme Mekanizmamız

Ürünlerimizin temel çıkış noktası ihtiyaçlardır. İlk bakışta görünen ihtiyaçlar bizi bir ürün geliştirmeye zorlar. Fakat bu ilk bakışla ortaya çıkan ürün yetersiz kalacaktır. Analiz görünen bir ihtiyaçlar listesi için en uygun çözümü modellememizi sağlar. Analiz üzerinde çalışılan sistemle ilgili bilgi ve bir dizi mantıksal işlem gerektirir.

Çözüm üretildikten sonra ürün açığa çıkmaya başlar. Açığa çıkan ürünün fonksiyonu dışında görünen ancak bizim fonksiyonundan saydığımız tasarım yönü vardır. Ürünün bu kısmının geliştirilmesinde sanatsal yan devreye girer.

.
.
Çokları kod yazabilir. Çok azı organize olup bir ürün çıkarabilir. Daha da azı onu yaşatabilir.


© Copyright 2017

Admin Panel